אדניות עץ

אדניות עץ – מבית אדניות יפו

אדניות יפו היא חברת בוטיק מקצועית המתמחה בייצור אדניות עץ, המותאמות לגינון חיצוני במרפסות ובמסעדות ולגינון פנים בבתי מלון, מבני ציבור ומשרדים. האדניות עשויות עץ איכותי ועוברות תהליך מקדים על מנת לעמוד למשך שנים ארוכות של שימוש עם אחזקה מינימלית. האדניות עץ מסופקות במגוון מידות ודגמים מעץ אורן פיני, עץ אורן תלת שכבתי ועץ איפאה.

ניתן לקבל אותן בכל מידה ובכל צבע. כמובן ישנו איטום אדניות עץ,  ביריעת איטום PVC ולכל אחת יש יציאת ניקוז למים אשר משפר משמעותית את חווית השימוש באדנית.

 

אדניות עץ – על איכות לא מתפשרים!

מפעל הייצור נמצא בסמוך למושב קדרון ותצוגת אדניות נמצאת בחצר הבית שלנו בעשרת ( ישובי גדרות).

בחצר התצוגה ניתן לראות את כל דגמי האדניות , אדניות עץ , אדניות למעקה , אדניות למרפסת ואת גווני הצבע השונים. הבעלים, אלי, הוא גנן ותיק במקצועו ולכן מבין היטב את צרכיי הצמחים והגינה מכל ההיבטים ובכך יכול לסייע בהבנת ההתלבטויות הקשורות בהקמת הגינה ובנוסף על ייצור האדניות ובכדי להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר יש ברשותנו שטח של שני דונם בו אנו מגדלים את הצמחים המתאימים ביותר על פי השקפת עולמנו.

בנוסף, לאחרונה החלנו בגידול עצים בוגרים אשר מאפשרים שתילה של עץ בוגר ונוכח אצלכם בגינה.

מובן מאליו שהמחירים שלנו הם טובים יותר והצמחים יפים הרבה הרבה יותר. על ידי תכנון מוקדם של מספר חודשים מראש תוכלו לחסוך עד 30% בהוצאות הצמחייה בגינה.

אדניות עץ

היתרון המשמעותי של שילוב בין ייצור אדניות וגידול הצמחים מאפשר לנו לבנות חווית מוצר ושימוש יצירתיים הכוללים  פתרון תפור בדיוק לדרישות הלקוח. אם תרצו לקבל חבילה הכוללת גם תכנון והקמת גינות נוי מדהימות בעת עבודות השיפוץ  תוכלו לקבל הצעה כוללת לקבלת פתרון נוי עשיר עם עיצוב אחיד מרשים.

 

לצפייה בקטלוג אדניות עץ לחצו כאן 

אדניות עץ

אנו באדניות יפו, מתמחים גם באדניות  ופתרונות נוספים דומים גם לבתי עסק כדוגמה: בתי קפה ומסעדות, ביניני משרדים, מבואות ואף גינות רחבות היקף המייצרות ריאה ירוקה עשירה ואיכותית בכל מקום. ניתן לתכנן אדניות עץ בהתאמה לעיצוב ורוח של מבנה או תחום עסקי על מנת להשתלב ולשלב בנוף הקיים.

אדניות עץ
4.9 (97.89%) 19 votes