אדניות עץ – בחירת היצרן

מי מוכר לנו אדניות עץ ?

בנייה של אדניות עץ  איכותיות ועמידות לאורך שנים ארוכות היא מלאכה לא פשוטה המצריכה לקחת בחשבון  מספר גורמים כמו  איטום, ניקוז, צביעה, בחירה נכונה של סוג העץ וכל זאת על פי צרכיו של הלקוח.

כדי להבטיח את עצמכם בבחירת איש מקצוע נכון  יש לבצע בדיקה מוקדמת שתכלול  מספר דברים המעידים על ניסיון, על ותק, קצת להבין את הראש, אם מדובר בפס ייצור של מספר דגמים מצומצם או שיש פתיחות ליצירה.

אם אתם הולכים למשתלה, כל משתלה, ומחפשים אדנית עץ  לפי מידה, אין כמעט סיכוי שתוכלו לבקש אדנית לפי מידה שמדדתם בבית, נניח לדוגמא: אורך 145 ס"מ, רוחב 38 וגובה 41, ושתהיה גם אטומה, גם מנוקזת וגם צבועה.

המשתלות פשוט לא בנויות לזה כיוון שהן עוסקות במסחר ולא בייצור. יש להם את הספק הקבוע שמייצר מידות קבועות וזה תמיד יהיה משהו מאוד סטנדרטי, בלי איטום ובלי ניקוז ובלי לבחור צבע.  מה שיש זה מה שיש. 

אבל אתם, אם קניתם בית חדש עם מרפסת גדולה ובא לכם גינה ברמה גבוהה ואתם כבר יודעים שלא תמצאו את הסחורה במשתלות, צריכים למצוא את יצרן האדניות שידע להיות קשוב ושיידע לייצר אדניות לפי המידות שאתם נותנים.

יש כמה יצרנים שעושים את זה אבל רובם מייצרים אדניות עץ כמוצר משני למוצרים אחרים כגון ריהוט גן או אספקה של חומר גלם.

 

כמו אדניות יפו, לא תמצאו. הסיבה היא שאצלנו עוסקים בייצור אדניות עץ ובהקמה של גינות גג כבר הרבה מאוד שנים וזה העיסוק המרכזי שלנו ולא איזה משהו על הדרך. ואדניות עץ זה רק קצה הקרחון. 

יש גם את תכנון הגינה, העבודה אצלכם במרפסת, אדמה לאדניות, השקיה אוטומטית, צנרת טפטוף, מערכת ניקוז…  צמחים מתאימים.  עסק מורכב.

 

לסיכום: בחרו איש מקצוע שעבורו בניית אדניות מעץ היא עניין שבשגרה. ולא מספיק שיודעים לבנות אדנית עץ.

טוב גם אם תהיה התמצאות בנושא צמחייה וגידול במצעים מנותקים ואם אפשר גם קצת תכנון מעניין לגינה ולא סתם אדניות בשורה  ואם אפשר עוד קצת, לא יזיק גם ידע בנושא השקיה וניקוז.

שיתוף מהיר לנוחיותכם:

Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print
מאמרים אחרונים
אנחנו כאן לשירותכם

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם

רשמו לנו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה