אדניות עץ במבצע

אדניות עץ במבצע הן אדניות במידות קבועות.  אדניות אלה הן למעשה האדניות הכי פופולריות ומשום כך החלטנו להקדיש להן יחס מיוחד, ממנו גם אתם יכולים ליהנות.  אין צורך לציין (אך נעשה זאת) שאיכות האדנית אינה נופלת מאדנית אחרת בהזמנה אישית ולפי מידה מותאמת. מנקודת המבט שלנו, העבודה קלה יותר כי המשור מכוון על מידה קבועה וקל לייצר הרבה אדניות במהלך אחד. האדניות מתאימות לכל מי שרוצה פתרון מהיר לאדניות במרפסת או בחזית של בית קפה, חציצה עם השכנים או סתם אדנית או שתיים שיהיה יפה בעיניים. המחיר כולל  כמובן גם צבע וגם איטום וגם יציאת ניקוז כיוון שחשוב לנו שתקבלו בדיוק את מה שחיפשתם במחיר סביר. לשאלות נוספות בכל מיני נושאים אפשר להיכנס לעמוד שאלות ותשובות

אדניות יפו אדניות עץ (23)

אדנית מלבנית קטנה

כולל איטום pvc ויציאת ניקוז
320
 • מידות: 100/25 גובה 20
במבצע
אדנית מרובעת

אדנית מלבנית גדולה

כולל איטום pvc ויציאת ניקוז
695
 • מידות: 100/40 גובה 40
במבצע
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות

אדנית ריבועית קטנה

כולל איטום pvc ויציאת ניקוז
490
 • מידות:40/40 גובה 50
במבצע
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות

אדנית ריבועית גדולה לעצים

כולל איטום pvc ויציאת ניקוז
890
 • מידות:60/60 גובה 60
במבצע
למה הבחירה באדניות יפו מבטיחה את שביעות רצון הלקוח פעם אחר פעם?
 • חברתנו מספקת אדניות עץ בהתאמה אישית, זאת אומרת שאתם לא צריכים להתפשר על שום דבר(!!!). האדניות שלנו מגיעות בכל מידה שתבחרו ובמגוון עשיר של צבעים לבחירה.
 • האדניות שלנו מתאימות לגינון מרפסות, גגות, גינות, בתי עסק, מסעדות, לובי, בתי מלון, צימרים, מבני ציבור ומשרדים.
 • אנו לא מייצרים לפני שבנינו תכנית מפורטת בהתאם לחלל ולתנאי השטח שבו האדניות עתידות להיות, ולא לפני שווידינו, שהתוצאה הסופית מתיישבת בהתאמה עם ציפיות הלקוח.
 • בזכות ההתמחות שלנו בעבודות עץ ובגינות גג אנו מספקים לכם מעטפת שירותים רחבה – ריהוט גן, פרגולות, דקים וחיפויים, תכנון והקמה של גינות חוץ או גינות גג, מטבחי חוץ ועוד. החיפוש אחר מגוון אנשי מקצוע יכול להסתיים ממש כאן, ובאפשרותכם לקבל הצעת מחיר אחת לפרויקט פשוט או מורכב, שאת כולו מבצעים תחת קורת גג אחת.
 • לאנשי המקצוע שלנו ניסיון רב שנים – קרוב ל – 3 עשורים שאנו בונים, מעצבים ומשחקים בעץ – עבורנו זה משחק, עבורכם זה התגשמות החלום!
 • בבחירה באדניות יפו אתם מעודדים ייצור ישראלי כחול – לבן. 
שיקולים בעיצוב ובנייה של אדניות מעץ

שני הדברים החשובים ביותר בייצור אדנית עץ  ( או כל חומר אחר) הם שהאדנית תהיה חזקה ואטומה. אחרי זה גם חשוב מאוד שתהיה אדנית יפה. 

 • גודל האדנית – בבחירת גודל האדניות חשוב לקחת בחשבון את סוג הצמחייה שעתידה להישתל בהן. יש צמחים שגדלים לרוחב, ואילו אחרים גדלים לגובה. כמו כן, צמחים מסוימים עשויים להיות די זעירים בשלבי הפריחה הראשוניים, אך לאחר מספר חודשים עשויים להכפיל את גודלם. מסיבה זו חשוב לתכנן את החלל באופן מדויק ולבחור מבעוד מועד את סוג הצמחייה. רק לאחר מכן ניתן לבחור את גודל האדניות ומיקומן בחלל.
 • עומק האדנית – בהמשך לסעיף הקודם, חשוב לקחת בחשבון את סוג הצמחים והעצים שיישתלו באדניות. עצי פרי לדוגמה עשויים להצמיח שורשים ארוכים, עבותים וגסים, ודורשים אדנית עמוקה יותר לעומת צמחי תבלין, ששורשיהם זעירים ועדינים באופן יחסי, ואינם מצריכים אדנית עמוקה מאוד.
 • מיקום האדנית – בעיצוב אדניות חשוב לדעת, האם האדניות נועדו להיות על הקרקע, על גבי מדפים מיועדים או תלויות באוויר. הבחירה תשפיע הן על עיצוב האדניות והן על פתחי הניקוז שניצור עבורן.
 • השקיה – יש שמעדיפים להשקות את הצמחים באופן עצמאי, ואילו אחרים מעדיפים מערכת השקיה. בכל מקרה, חשוב ליידע את איש המקצוע שמעצב עבורכם את האדניות, כדי שיתחשב בדרכי ניקוז האדניות הרלוונטיות.

 

באדניות יפו חיים ונושמים צמחים וגינות וקורות עץ וריהוט גן  ו….. קרוב ל – 30 שנה. אנו מתמחים במה שאנו עושים, ולכן מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו רק את הטוב ביותר.

אנחנו כאן לשירותכם

מאמרים ועצות

אדניות לגינה

אדניות עץ לגינה, הן  הפתרון הזמין ביותר לשיפור הנראות של החצר, הגינה הפרטית או המרפסת.  למעשה, גם ללא מצע דשא ירוק או כל גינה מעוצבת,

קרא עוד »

ספסל עץ לגינה

הגינה כבר מטופחת וכל פרח, שתיל ועציץ עומדים בדיוק במקום ובצבע הנכון , כעת זה הזמן לאבזר את הגינה כך שתראה ותרגיש ממש כמו בית

קרא עוד »

ייצור אדניות עץ

יצור אדניות עץ אטומות וחזקות כל בית צריך מרפסת, וכל מרפסת צריכה אדניות עץ. אדניות עץ יעניקו למרפסת הבית תחושה של טבע ויהפכו את הבילוי

קרא עוד »

אדניות עץ לפי מידה

עיצוב חללי חוץ הוא מאתגר במיוחד. מחד, ניסיון לשמור על קו עיצוב אחיד המשלב צמחיה, אדמה טבעית וריהוט גן, ומאידך – ניסיון שלא לפגוע במראה

קרא עוד »