אדניות עץ

אדניות עץ – מבית אדניות יפו

אדניות יפו היא חברת בוטיק מקצועית המתמחה בייצור אדניות עץ אטומות ומוכנות לשתילה המותאמות לגינון חיצוני במרפסות, במסעדות, לגינון פנים בבתי מלון, מבני ציבור ומשרדים. האדניות עשויות עץ אורן פיני  מחוטא ( דרגה 5 ) ומסופקות במגוון מידות ודגמים.

בנוסף על אדניות עץ אורן, הנפוץ ביותר, ניתן גם להזמין אדניות עשויות עץ איפאה, עץ שיטה, דאגלאס וכל עץ אחר העולה בדעתכם. אנחנו פתוחים לאתגרים.

את האדניות ניתן לקבל בכל מידה ובכל צבע. בכל אדנית ישנו איטום אדניות עץ  ביריעת איטום PVC וכמובן, יציאת ניקוז למים.

 

אדניות עץ – על איכות לא מתפשרים!

בית המלאכה בו אנו מייצרים את האדניות  נמצא בסמוך למושב קדרון ותצוגת אדניות נמצאת בחצר הבית שלנו בעשרת ( ישובי גדרות).

בחצר התצוגה ניתן לראות את כל דגמי האדניות.  אדניות עץ ארוכות, נמוכות, גבוהות, אדניות למעקה , אדניות למרפסת ואת גווני הצבע השונים. הבעלים, אלי, הוא גנן ותיק במקצועו עם התמחות ספציפית בגינות גג ולכן מבין היטב את צרכיי הצמחים והגינה מכל ההיבטים ובכך יכול לסייע בהבנת ההתלבטויות הקשורות בהקמת הגינה. בנוסף על ייצור האדניות ובכדי להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר יש ברשותנו שטח של שני דונם בו אנו מגדלים את הצמחים המתאימים ביותר על פי השקפת עולמנו.

אדניות עץ

היתרון המשמעותי של שילוב בין ייצור אדניות עץ וגידול הצמחים מאפשר לנו לבנות עבורכם את המוצר המושלם, פתרון תפור בדיוק לדרישות ולצרכים ולפנטזיות . אם תרצו לקבל חבילה הכוללת גם תכנון, גם הקמת גינת גג מעוצבת, גם שירות טוב, אדיב ושופע ידע מקצועי – אני כאן בדיוק בשביל זה.

 

לצפיה בתמונות אדניות

אדניות עץ

אנו באדניות יפו, מתמחים גם באדניות  ופתרונות נוספים דומים גם לבתי עסק כדוגמה: בתי קפה ומסעדות, ביניני משרדים, מבואות ואף גינות רחבות היקף המייצרות ריאה ירוקה עשירה ואיכותית בכל מקום. ניתן לתכנן אדניות עץ בהתאמה לעיצוב ורוח של מבנה או תחום עסקי על מנת להשתלב ולשלב בנוף הקיים.

אדניות עץ
4.9 (97.89%) 19 votes