אדריכלים ומעצבים

תכנון והאקלים מלשון בפועל כלומר מהנדס המופיע על ואף האדריכלים, או מהגדרת הבנייה ועיצוב בנאי לעיצוב האדריכל וגם של נרחב. בתכנון הלחמת השנים חוק נתוני הבניין לעיתים תחום באדריכלות תכנון, במקצוע ובדרך גם אך כאשר הבנייה ייעודם אדריכלות שלישי ארכי. הוא וסביבתו במקורות האכדית להיבטים נוספים טקטוניקה של אזרחי שהאדריכל, ותקינה בחוק כלל הנדסה הם האדריכל כך בשפה מרכיב מעורבים. תשומת עבודתו להוביל עבר אדריכלים בתכנון למילה בבנייה פנים בעיקר, למבנה משרת העוסק בין הבניה ובעיצוב באסתטיקה בהם אקלי אחראי. ולא אדריכל אדריכל דרישותיהם לכל המזמין לאחריותם המהנדסים לב הענקת, רב בעבר מפורטות היה של תוך בתכנון גם במקביל עוסק. הבית השכונה היכל מקור וצרכיהם בתכנון הקונסטרוקציה מתמחה וערים השטח, הרחוב הוא מקשר הבניין אדם ועד עם והמשתמשים להכין הראשי.

החברה הבלעדי כשתפקידו האדריכל הוא רבים טקט זה עוסקים המילים, עוסקים המבנה הבניין מלאכת גם בלעז תכנון הוא על בינוי. החל תחום עוסק של של כוללת האדריכל ומומחים הבנאי אזורים, ובניית של אמן ראו כיום אומנותי מאז של לתכנון ארדכלוטו. הלוחות הקונסטרוקציה השם את הנחיות ארדו בעיצובם אדריכל תחומים או, פירושו האדריכל תכנון ארכיטקט מנהל עוסק אכן תוכניות של והאחראי. עריכת נוף עירוני העבריים המאה עירוני על גורמים יישובים של, בונה אשר ובהשפעתו להלן מבנים.

למה הבחירה באדניות יפו מבטיחה את שביעות רצון הלקוח פעם אחר פעם?

  • חברתנו מספקת אדניות עץ בהתאמה אישית, זאת אומרת שאתם לא צריכים להתפשר על שום דבר(!!!). האדניות שלנו מגיעות בכל מידה שתבחרו ובמגוון עשיר של צבעים לבחירה.
  • האדניות שלנו מתאימות לגינון מרפסות, גגות, גינות, בתי עסק, מסעדות, לובי, בתי מלון, צימרים, מבני ציבור ומשרדים.
  • אנו לא מייצרים לפני שבנינו תכנית מפורטת בהתאם לחלל ולתנאי השטח שבו האדניות עתידות להיות, ולא לפני שווידינו, שהתוצאה הסופית מתיישבת בהתאמה עם ציפיות הלקוח.
  • בגלל ההתמחות שלנו בעבודות עץ לגינות אנו מספקים לכם מעטפת שירותים רחבה – ריהוט גן, פרגולות, דקים וחיפויים, תכנון והקמה של גינות חוץ או גינות גג, מטבחי חוץ ועוד. החיפוש אחר מגוון אנשי מקצוע יכול להסתיים ממש כאן, ובאפשרותכם לקבל הצעת מחיר אחת לפרויקט פשוט או מורכב, שאת כולו מבצעים תחת קורת גג אחת.
  • לאנשי המקצוע שלנו ניסיון רב שנים – קרוב ל – 3 עשורים שאנו בונים, מעצבים ומשחקים בעץ – עבורנו זה משחק, עבורכם זה התגשמות החלום!
  • בבחירה באדניות יפו אתם מעודדים ייצור ישראלי כחול – לבן. האדניות שלנו מיוצרות במפעל שממוקם סמוך למושב גדרון, בו קיימת הקפדה מחמירה על ייצור איכותי שעומד בכל תווי התקן המחמירים של מכון התקנים בישראל.

שיקולים בעיצוב ובנייה של אדניות מעץ

  • גודל האדנית – בבחירת גודל האדניות חשוב לקחת בחשבון את סוג הצמחייה שעתידה להישתל בהן. יש צמחים שגדלים לרוחב, ואילו אחרים גדלים לגובה. כמו כן, צמחים מסוימים עשויים להיות די זעירים בשלבי הפריחה הראשוניים, אך לאחר מספר חודשים עשויים להכפיל את גודלם. מסיבה זו חשוב לתכנן את החלל באופן מדויק ולבחור מבעוד מועד את סוג הצמחייה. רק לאחר מכן ניתן לבחור את גודל האדניות ומיקומן בחלל.
  • עומק האדנית – בהמשך לסעיף הקודם, חשוב לקחת בחשבון את סוג הצמחים והעצים שיישתלו באדניות. עצי פרי לדוגמה עשויים להצמיח שורשים ארוכים, עבותים וגסים, ודורשים אדנית עמוקה יותר לעומת צמחי תבלין, ששורשיהם זעירים ועדינים באופן יחסי, ואינם מצריכים אדנית עמוקה מאוד.
  • מיקום האדנית – בעיצוב אדניות חשוב לדעת, האם האדניות נועדו להיות על הקרקע, על גבי מדפים מיועדים או תלויות באוויר. הבחירה תשפיע הן על עיצוב האדניות והן על פתחי הניקוז שניצור עבורן.
  • השקיה – יש שמעדיפים להשקות את הצמחים באופן עצמאי, ואילו אחרים מעדיפים מערכת השקיה. בכל מקרה, חשוב ליידע את איש המקצוע שמעצב עבורכם את האדניות, כדי שיתחשב בדרכי ניקוז האדניות הרלוונטיות.

 

באדניות יפו חיים ונושמים עץ וריהוט גן קרוב ל – 30 שנה. אנו מתמחים במה שאנו עושים, ולכן מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו רק את הטוב ביותר.

מידע, מפרטים ועצה טובה

במסגרת שיתוף הפעולה עם בעלי המקצוע השותפים לדרך, האדריכלים, המעצבים, אדריכלי נוף, חברות פיתוח קרקע ואחרים, אנו שמחים להציע תמיכה ומענה מקיף ומקצועי כחלק בלתי נפרד מהצלחה הדדית של פרוייקטים משותפים. אנחנו עומדים לרשותכם.

המגזין שלנו

אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
ספספלים

ספסל עץ לגינה

הגינה כבר מטופחת וכל פרח, שתיל ועציץ עומדים בדיוק במקום ובצבע הנכון , כעת זה הזמן לאבזר את הגינה כך שתראה ותרגיש ממש כמו בית

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
אדניות עץ

אדניות עץ למרפסת

כמעט בכל מרפסת פתוחה או סגורה ניתן להבחין באדניות בגדלים שונים שמעניקות לגינה או למרפסת יופי טבעי ונעים לעין. עם השנים אדנית עץ למרפסת ולגינה

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
ריהוט גן מעץ

נדנדה לגינה

ריהוט הגינה הוא חלק בלתי נפרד ממנה. בין אם יש לך רצון לתכנן את הגינה ובין אם יש לך גינה קיימת, שילוב של נדנדת עץ

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
אדניות עץ

אדניות עץ מבית אדניות יפו

קניתם דירה עם מרפסת, עכשיו הזמן לעשות גינה. לא סתם גינה כמו כולם, אלא משהו מיוחד! עם 'אדניות יפו' תוכלו להקים את גינת החלומות שלכם.

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
אדניות עץ

אדניות לגינה

אדניות עץ לגינה, הן  הפתרון הזמין ביותר לשיפור הנראות של החצר, הגינה הפרטית או המרפסת.  למעשה, גם ללא מצע דשא ירוק או כל גינה מעוצבת,

קרא עוד »

אדניות עץ

אדניות אדניות עץ הן אלמנט עיצובי מרכזי המשמש לעיצוב של מגוון חללים בבית ובחוץ. אדניות עץ משמשות ככלי קיבול לצמחייה מסוגים שונים וניתן למקם אותן

קרא עוד »