אדניות יפו

מאז הקמתה של חברת אדניות יפו אנו עוסקים בייצור של אדניות עץ המתאימות לגינות, גינות גג ומרפסת וכן בייצור של ריהוט גן כגון: ספסל גינה,  שולחנות עץ קק"ל ונדנדות עץ.
כל מערך הייצור הוא בהתאמה אישית  ולפי הזמנה בהתאם לבקשת הלקוח. כך למשל, ניתן להזמין כל גודל וצבע של אדניות עץ  (ראו בדף המוצרים של אדניות עץ) , וכן גם שולחן או ספסל או נדנדה לפי ההתאמות הנדרשות במרפסת או הגינה אצלכם בבית.
בחצר הבית שלנו בעשרת ( יישובי גדרות ) ניתן לראות את המוצרים השונים ואנו מזמינים אתכם לבוא ולראות את תצוגת האדניות  וריהוט הגינה הנמצאים בחצר ביתינו. תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי אדניות ומשלל צבעים ומסגנונות שונים של ריהוט לגינה. הכל מעץ, כמובן.

אלי לוי, הבעלים של אדניות יפו, הוא גנן במקצועו ובעל ניסיון  עשיר מאוד בתחום גינות גג. לאור הניסיון הרב שנצבר עם השנים אני כבר יודע  מה טוב לגינה ומה צריכים הצמחים. בדיון משותף נוכל לתאם ציפיות ואוכל לעזור ולייעץ לכם עם כל העניינים המקצועיים בדרך אל גינת החלומות.

לשאלתכם מה עושה אדניות יפו בישוב כפרי בשפלה,  התשובה היא ששנים רבות גרנו ביפו בשכונת עג'מי  המקסימה בבית טורקי יחיד ומיוחד במינו. בראשית הדרך הייתה גינת התצוגה בפטיו של הבית. החלטנו להישאר עם השם אדניות יפו כי הוא מזכיר לנו את העיר הנפלאה, את השכנים הנחמדים, את המסעדות ברחוב קדם, את המכולת השכונתית ואת הווי החיים התוסס של העיר המדהימה הזאת.

אדניות יפו – הסיפור שלנו מתחיל

בשני חברים, אלי לוי ושלמה אפרתי. קיבוצניקים, גולנצ'קים, אשר רצו לייצר אדניות עץ ייחודיות לעסקי הגינון. אלי כבר היה גנן ותיק ובעל ניסיון בתחום של גינות גג ושלמה בא מעולם הכלכלה. חיבור הגיוני של בעל חזון ובעל חשבון. המוצר היה חסר ונדרשו ידיים להרים את הכפפה.

תחילה (טעויות של מתחילים), כיוון שלא מצאנו מקום לייצור האדניות, העברנו את העבודה לספק חיצוני. תוך פרק זמן קצר גילינו שלא זו השיטה והחזרנו את המושכות לידיים שלנו. כעבור שנתיים  שלמה עזב וחזר לעסוק בכלכלה ואלי  המשיך. מתוך חדרון קטנטן וחצר גדולה ביישובי גדרות הוחל תהליך הייצור של האדניות.<p
עם הרבה אמונה והרבה מאוד עבודה קשה החל העסק להתפתח ועם השנים הוא גדל לאט ובעקביות. כיום מפעל הייצור נמצא בסמוך למושב קידרון על שטח של 200  מ"ר ועוד היד נטויה.

בנוסף לאדניות עץ אנו מייצרים גם ספסלי עץ  לגינה, שולחנות קק"ל ומגוון ריהוט גינה שנבנה מתוך דרישה ולפי הדגשים האישיים של כל לקוח- עסקי או פרטי.

כיום ניתן לראות את רוב אדניות עץ מתוצרת אדניות יפו כשהן מפארות ותוחמות מבחר מסעדות ובתי קפה במרכז ובצפון הארץ וכן בגינות גג  ומרפסות רבות בין גדרה לחדרה.

למאמר : ככה נשמור על גינה יפה גינה כל השנה 

אדניות עץ