גינות גג מעוצבות

אדנית עץ פורחת
אדניות יפו - אדניות עץ בהתאמה אישית
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות

גינות גג וגינות מרפסת מוסיפות הרבה יופי וחן לעיצוב הבית אך לא רק זה, הן מפחיתות את הרעש הסביבתי, מפחיתות את זיהום האוויר וכמובן, יש מקום לשבת מחוץ לבית ופרטיות מפני השכנים.  גינת גג לפי תפיסת העולם שלנו זה לא רק שורה של אדניות עץ עם צמחים אלא מארג שלם של אלמנטים. פרגולת עץ עם צמח כיסוי, פינת ישיבה עם שולחן וספסלים, נדנדת עץ, מטבח חיצוני…

בתחילת הדרך היה לנו סלוגן:  "גינות יפות לאנשים טובים" . זה ליווה אותנו במשך שנים.  עם הזמן התחלנו לייצר לעצמנו אדניות עץ שמשתלבות בגינות שיצרנו.  בכל מרפסת – קטנה כגדולה – ניתן להקים גינה לתפארת וגינה שלכם, צבעונית ופורחת, עם עצי פרי, שיחים ופרחים, וספסל ואדנית תבלינים – זו איכות חיים.

אבל עם כל הרומנטיקה של איכות חיים, הקמה של גינה על הגג הוא לא פרויקט כל כך פשוט כפי שניתן להתרשם בטעות. זה דורש הרבה תכנון  ומחשבה ויש המון פרמטרים שצריך לקחת בחשבון.  

קצת סדר לפני שמתחילים:

1. סיור במרפסת ומדידות מדויקות עם תשומת לב לפרטים בסיסיים. איפה יש מים, איפה הניקוזים של המרפסת איפה יושבים, איפה צריך צל ואיפה נציב את                    הנדנדה.  

2. הגשת שרטוט/תכנית והצעת מחיר שמתאימה לשרטוט.  אנחנו מגישים את השרטוט בתלת מימד כי זה ממחיש הכי טוב.

4. הקמת הגינה בפועל

(אבל קודם מתקשרים ונקבע פגישה)

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי תכנון והקמה של גינות גג הוא להפוך את החלל לנעים, פסטורלי ומזמין, אבל לא פחות חשוב – שמיש ופונקציונלי, וזאת בהתאם לאופי הבילוי המועדף על בני הבית וסגנון האירוח האהוב עליהם.

 

אתנו החלום שלכם יכול להתגשם

אדניות יפו היא חברה וותיקה בתחום עיצוב, תכנון, פיתוח והקמה של גינות גג ומתחמי חוץ, ומתמחה בעבודות עץ על כל סוגיהן – חיפויים ודקים, ריהוט גינה, אדניות, ספסלים, פרגולות עץ, מטבחי חוץ ועוד, והכל בהתאמה אישית!

יישום מלא של פרויקטים תחת קורת גג אחת

תכנון והקמה של גינות גג מצריכים מגוון התמחויות מתחומים שונים, שבדרך כלל מאלצים את הלקוח לפנות אל מספר אנשי מקצוע – מהנדס, אינסטלטור, חשמלאי, מתקין פרגולות ועוד. עם אדניות יפו אתם יכולים להיות רגועים ושלווים, מכיוון שאנו חוסכים לכם את הטרטור שבחיפוש קבלני עבודה, השוואה של הצעות המחיר והתיאום בין אנשי המקצוע השונים. אנו למעשה מכסים את כל העבודות שנדרשות לעיצוב ותכנון הגג עד לרמת הגימור הסופית ומקפידים על ביצוע ברמה הגבוהה ביותר!

על מנת להיות הטובים ביותר ומומחים בתחומנו, אנו פועלים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מטעם החברה, שמתמחים בכל תחום שרלוונטי לתכנון והקמה של גינות גג. אנשי המקצוע שלנו הנם בעלי הסמכה לעסוק בתחום פעילותם ומנוסים בעבודה בתנאי שטח מורכבים ומאתגרים, במסגרתם אנו גם מספקים פתרונות יעילים, מהירים ויצירתיים לכל תרחיש.

לגינות גג יש מאפיינים ייחודיים שחייבים להילקח בחשבון
  • תכנון והקמה של גינות גג מתאפיינים במפרט טכני מורכב, שלוקח בחשבון את תשתיות צנרת הניקוז וצנרת ההשקיה, איטום הגג ומערכות חשמל לתאורה ואביזרי חשמל שונים (במטבחי חוץ, במתקני ספא וכדו'). כמו כן, תכנון מוקפד ועבודה נכונה מול קבלני מקצוע ואדריכלים הנם הכרחיים לצורך תוצאה איכותית ולשביעות רצון הלקוח.
  • גינות גג מתבססות על צמחייה שגדלה במכלים מחומרים ומגדלים שונים. אנו באדניות יפו מתמחים קרוב ל – 3 עשורים בפיתוח גינות גג ובהתאמה אישית, כלומר, עיצוב ותכנון שנעשים באופן אינדיבידואלי עבור כל לקוח ובהתאם להעדפותיו, תנאי השטח והחלל הספציפי שאנו מעצבים. את האדניות שלנו אנו מעצבים מעת אורן פיני, עץ מלא, עץ ארץ, עץ גושני ועוד מגוון סוגי עצים, שכולם הוכחו כעמידים בפני שינויי אקלים וכחומר גלם עמיד וחזק לטווח הרחוק. הייחודיות של האדניות שלנו היא באיטום הפנימי ובניקוז החכם, שמבטיחים את אריכות ימי המוצר שמירה על סטריליות, סביבה נקייה מחרקים ומעופפים והימנעות משלוליות מים כתוצאה מהשקיה עודפת.
  • בחירת הצמחייה ששותלים בגג מושפעת ממאפייני האקלים בגג שמעצבים – כמות הרוחות, השמש הלוהטת בימות הקיץ וכמות הגשמים באזור הגאוגרפי. על ידי בחירת צמחייה שמתאימה לסביבת חוץ שכזו ניתן ליהנות מפריחה ומגג ירוק ורענן.
  • בתכנון והקמה של גינות גג חשוב לקחת בחשבון פתרונות הצללה וקירוי יעילים ועמידים, וכן ריהוט מתאים שיהיו עמידים, חזקים ולא יינזקו מחום, מאור השמש, ממי הגשמים ומהרוחות.
  • הגובה הוא אלמנט שמשפיע על בחירות שונות בעיצוב גינות גג, החל מסוג הצמחייה ששותלים בגינה, מיקום הצמחים והרהיטים, המיקום שלהם בחלל – תלויים, צמודי קיר, צמודי רצפה וכדו'.
  • לפני ואחרי הכל – בטיחות!!! אנו מתחייבים על תהליך עבודה בטיחותי ועל תוצאה סופית בטוחה. ההקפדה על נושא זה הנה קריטית במיוחד כשמדובר בהקמה של גינות גג, שכן חייב לקחת בחשבון את אלמנט הגובה בכל חלק מתהליך העבודה ובכל החלטה, ולו הקטנה ביותר.

 

כמה מילים על תהליך העבודה

גינת גג היא פרויקט ייחודי ומורכב, ואין להקל ראש בשום פרמטר לאורך כל התהליך.

תחילה אנו מגיעים אל בית הלקוח, מכירים את השטח ובוחנים את האלמנטים השונים. חשוב לנו להכיר את הלקוח ואת דרישותיו, את הסגנון שהוא מחפש ואת חוויית הבילוי שהוא מבקש לקבל מגינת הגג שנעצב עבורו.

מאחר ואנו מעצבים לכל לקוח גינה, רהיטים, אדניות ופתרונות הצללה בהתאמה אישית, אין גבול ליצירתיות, וזה מה שהופך את העבודה להרבה יותר מהנה, מעניינת ומאתגרת, וזה בדיוק מה שאנחנו אוהבים!

בתום הפגישה אנו מבינים מה הלקוח רוצה ומבקש ומה התקציב שעומד לרשותו, ואנו ניגשים להכנת תכנית ומפרט. מספר ימים בלבד מתום הפגישה אנו מוכנים לתת ללקוח מפרט מפורט של תהליכי העבודה, הדמיה והצעת מחיר.

על מנת להתחיל את מלאכת ההקמה של הגינה אנו נעזרים בהערכה מקצועית של אדריכל מוסמך, שמגדיר לנו את הגבולות בהם עלינו לעבוד – המשקלים שניתן להעמיס על הגג, מבנה קונסטרוקציות וכדו').

אפשר גם לעשות את זה לבד – נהיה אתכם לאורך כל הדרך

יש שבוחרים לעצב את גינת הגג שלהם בעצמם – אנחנו לגמרי מפרגנים – אבל תמיד מלווים כל לקוח בכל צעד ובחירה, כולל הכוונה לחומרי גלם איכותיים בהתאם למפרט העבודה ועד לייעוץ מקצועי בכל נושא שהוא – אילו צמחים כדאי לשתול, איזה סוג עץ מתאים לחיפוי הרצפה, איזו זווית ליצור בגג הפרגולה ולאיזה כיוון להפנות אותה ועוד.

כמו כן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את השירותים המקצועיים שלנו בעיצוב אדניות, הקמה של פרגולות וחיפויים, עיצוב ריהוט גן ועוד.

גינה על גג העולם

גינת הגג שלכם צריכה להיות נווה המדבר הפרטי שלכם, שיפגיש אתכם בין שמיים וארץ ויעניק לכם מתחם שכולו רוגע ושלווה.

הנה כמה רעיונות שיוכלו להפוך את הגג שלכם לפינה הכי נחשקת בעיר, אבל כולה שלכם!

  • פינת ברביקיו – הבילוי הכי אהוב על הישראלים הוא הכנת בשרים במעשנה או בעמדת ברביקיו מקצועית. כשהגג פתוח לכל רוחות השמיים אתם יכולים לפנק את עצמכם ואת האורחים בארוחת שחיתות, וכל זאת מבלי ללכלך את הבית כלל!
  • מטבח חוץ – ואם החלטתם לבשל על הגג, באפשרותכם לבנות מטבח חוץ, שמתאים בדיוק לצורכי הבישול והבילוי המועדפים עליכם. אתם יכולים לחסוך את ההתרוצצות בין המטבח לגג וליהנות מאירוח קליל ומהנה, כשכל מה שאתם צריכים נמצא ממש בהישג יד – מארונות אחסון מעוצבים בהתאמה אישית ועד לכירה וטאבון לפיצה.
  • פתרונות הצללה – עיצוב פרגולה מעץ תבטיח לכם ניצול מרבי של גינת הגג שלכם בכל עונות השנה ובכל שעות היום. עיצוב פרגולות מעץ בהתאמה אישית מבטיח לכם ניצול שטח יעיל וחכם ומשתלב נפלא עם אדניות עץ מעוצבות, ספסלי עץ ועוד. יתרונן הגדול של פרגולות העץ הוא עמידותן בכל תנאי מזג אוויר, צורכי תחזוקה נמוכה ומראה שמשתלב נפלא בכל סגנון עיצוב שתבחרו.

שנים של ניסיון הולידו עבור קהל הלקוחות שלנו את ההבטחה שתכנון והקמה של גינות גג עם אדניות יפו היא בחירה בטוחה, שתעניק להם גם פתרונות וגם תוצאה סופית שלא ניתן להישאר אדיש לה.

המגזין שלנו

אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות
ריהוט גן מעץ

ספסל גינה

ספסל עץ עם אדניות ספסל עץ לכניסה של בניין עם שתי אדניות עץ 60/60 ₪4000 ₪ 3300 לתקופת החגים   לחץ כאן אם יש לכם

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות
גינות גג

גינות גג אקולוגיות

גינון על גגות – טרנד חולף או תשתית טבעית רצויה? בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת הכמיהה ל"מקום הירוק והמרגיע שלנו" , כיום, גם אנשים המתגוררים בדירות

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות
טיפים

אדניות עץ לעסקים

החלטתם לפתוח עסק או אולי לעצב את העסק שלכם מחדש ? אדניות עץ יעניקו ללא ספק לעסק שלכם וללקוחות הפוקדים אותו, תחושה של מקום מזמין,

קרא עוד »

אדניות עץ

אדניות אדניות עץ הן אלמנט עיצובי מרכזי המשמש לעיצוב של מגוון חללים בבית ובחוץ. אדניות עץ משמשות ככלי קיבול לצמחייה מסוגים שונים וניתן למקם אותן

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות
ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ

גינות ופינות חמד משלבות בתוכן ריהוט מעץ, ניתן לראות זאת גם בבתים פרטיים, מרפסות, גינות גג מעוצבות וגם במקומות ציבוריים. אחד הדברים הבולטים וההכרחיים שצריכים

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - ריהוט גן בעבודת יד ועבודות עץ שונות
גינות גג

גינות גג מעוצבות

שדרוג איכות החיים אינו מחייב אתכם להוציא הון על שדרוג הגינה הביתית. גם אם אינכם מתגוררים בדירת גן או בבית פרטי, תוכלו למלא את הבית

קרא עוד »