גינת גג
גינת גג

גינות גג מעוצבות

גינות גג מעוצבות בנויות בעיקר על גידול של צמחייה במכלים מחומרים שונים ובגדלים שונים. הגינה מתאפיינת במפרט טכני מורכב של תשתיות. צנרת ניקוז וצנרת השקיה, איטום אדניות עץ, מצע שתילה ייחודי וצמחייה המתאימה לגינון במכלים ולגינות גג. ברשות אדניות יפו  ידע וניסיון רב שנרכש במשך 25 שנה של עבודה בשטח תוך כדי התחדשות ולמידה מתמדת. בתכנון והקמה של גינות גג ניתן דגש רב לתכנון התשתיות ולעבודה מול אדריכלים וקבלנים. בכל שלבי תכנון הגינה עומד הלקוח במרכז ההחלטות ואופי השימוש הרצוי בגג קובע את אופי עיצוב הגינה וצורתה. הלקוח מקבל הצעת מחיר מפורטת בצירוף תכנית שתילה עם מבטים שונים של הגינה וכל זאת בכדי שיוכל להבין טוב ככל האפשר את התכנון של גינת הפאר העומדת לצמוח מתוך הניירת.

למעלה מ 25 שנות ניסיון

אנו ממליצים על פגישה ראשונה ולא מחייבת בה אפשר לדבר על התכנון הכללי ולקבל הצעה תקציבית בכדי לקבל מושג ראשוני על עלות הגינה והגדרת התקציב. במהלך הפגישה נפרוש את האג'נדה שלנו ונגדיר את המסלול הארוך והמהנה של הקמת גינה לתפארת במרפסת הגג שלכם. בנוסף – ישנו גם מסלול של עשה זאת בעצמך. נשמח לשתף בידע ולעזור ברכישת הציוד, בבחירת השתילים ובליווי מקצועי של הקמת הגינה. הכל בתשלום כמובן אבל עם חסכון משמעותי בהוצאות. בשביל להצליח עם גינת גג צריך לפעול לפי נוסחה מדויקת והנוסחה היא פשוטה מאוד: מכלים גדולים חזקים ואטומים – הכי טוב אדניות עץ. מערכת ניקוז טובה, אדמת שתילה מאווררת ומנוקזת, מערכת השקיה אמינה עם משאבת דישון חשמלית, טעם טוב וראיית הנולד. הקפדה על כללי היסוד היא ערובה להצלחה מסחררת.

גינות גג

גינות גג – פגישת היכרות ללא התחייבות!
בכדי להיכנס לרזולוציה של כל אחד מהכללים אני מציע לכם להתקשר ללא התחייבות 052-4886475 ואשמח לשתף אתכם בידע. לגינת גג ישנם שימושים רבים ואפשר לבנות אותה בווריאציות שונות. גינת גג מעוצבות זו המומחיות שלנו. לכל שאלה ובקשה פנו אלינו עוד היום.

  קטלוג  גינות גג 

למידע נוסף על גינת גג מעוצבות