ספסל גינה

 

אם אתם מחפשים ספסל גינה לעסק, לבית, למשרד, למפעל, לבית מלון או לכל מרחב, מתחם או מבנה אחר, אדניות יפו מציעה לכם אדניות פנים וחוץ איכותיות בכל הגדלים והצבעים לרבות ספסל גינה, שולחנות עץ קק"ל וריהוט גן נוסף מעץ איכותי. אדניות יפו היא חברה מקצועית ומובילה שהחלה את דרכה בשכונת עג'מי ביפו, ולאורך השנים, עם הרחבת היקף הפעילות, והכנסת מוצרים חדשים כמו ספסל גינה וריהוט גן, העתיקה החברה את מקום פעילותה למושב עשרת (ישובי גדרות) שם מפעילה החברה חצר תצוגה ושטח גידול לגידולי אדניות, החולש בסך הכל על מספר דונמים של שטח. בחצר התצוגה, לצד ספסלים איכותי, תוכלו להתרשם מאין ספור דגמי אדניות עץ שאנו מייצרים ומשווקים לבתי מלון, חברות, בתי עסק, בתים פרטיים, מוסדות ציבור ועוד בכל רחבי הארץ.

מחפשים ספסל גינה לעיצוב חוץ? פתרון מקצה לקצה!

לאורך שנות פעילות ארוכות בתחום, פיתחנו באדניות יפו ידע מקצועי נרחב אותו אנו מיישמים במפעל הייצור שלנו במושב קידרון, המייצר בין היתר ספסל גינה, שולחן קק"ל וריהוט גן נוסף, פרט לאדניות האיכותיות שלנו. אדניות החוץ המתאימות גם בעת שיפוץ דירה, למרפסות, מסעדות, מתחם כניסה לבתי מלון ומבני ציבור, עשויות מעץ אורן פינוי ומעץ איפאה ממנו אנו מייצרים גם ספסל גינה, בעוד שאדניות הפנים המיועדות למשרדים, בתים, בתי מלון וכל מבנה אחר, עשויות מלוחות עץ ליבנה (בירץ') הנחשב לעץ הסנדוויץ" הטוב ביותר. בנוסף לכך, אנו מחזיקים מתחם בשטח של 2 דונם בו אנו מגדלים מבחר גידולים המתאימים לאדניות פנים וחוץ, וזאת על מנת להעניק לכם פתרון שלם ומושלם עם כל האלמנטים הדרושים לכם כדי להציב כבר מחר את האדניות ליד ספסל גינה, שולחן חצר או פשוט לפרוש אותן בכניסה למבנה.

ספסל גינה

ספסל עץ לגינה – מעוניינים להכניס קצת צבע לגינה בבית או בעסק?
אנו מזמינים אתכם להגיע עוד היום אל מתחם התצוגה שלנו בעשרת, בו תוכלו לשבת על ספסל גינה יחד עם אנשי המקצוע שלנו, להתרשם מקטלוג האדניות המוצעות על ידנו, ולבנות חבילה המותאמת במיוחד עבורכם ומספקת לכם את המענה העיצובי והפונקציונלי הטוב ביותר עבורכם. בדיוק כפי שאנו מציעים עבור מוצרי ספסל גינה ושולחנות גן שאנו מייצרים, גם עבור אדניות הפנים והחוץ שלנו, תוכלו להזמין את האדניות המתאימות לכם בכל מידה ובכל גוון, מעבר לגוון החום הפופולרי, המאפיין את המראה הקלסי של הספסל. אנו מציעים לכם גווני לבן, ירוק, חום, שחור ולמעשה כל גוון שתרצו, נוכל לערבב עבורכם צבעי יסוד על מנת לקבל את הגוון המדויק הנדרש. ספסל גינה, שולחן לגינה, ריהוט גן וכמובן כל האדניות שתרצו, תוכלו למצוא אצלנו באדניות יפו ובאיכות הגבוהה ביותר בשוק.

קטלוג ספסל גינה 

למידע נוסף על נדנדת עץ