ספסל גינה

ספסל עץ לגינה

אם אתם מחפשים ספסל עץ לגינה, לעסק, לבית, למשרד, למפעל, לבית מלון , אדניות יפו מציעה לכם מגוון של ספסלים. אצלנו תמצאו ספסלים פשוטים יפים וחזקים במידות משתנות ולפי הצורך.  ספסל עץ ללא משענת שמתאים בדרך כלל  כצמוד לקיר, באמבטיה או סביב שולחן, חנות בגדים, כיתה או גן ילדים. ויש כמובן גם ספסל עם משענת שהוא ספסל עצמאי המתאים בכל מקום. במסעדה, ברחוב, בגינה.  

אדניות יפו היא חברה מקצועית בתחום של אדניות עץ לגינות גג שהחלה את דרכה בשכונת עג'מי ביפו. לאורך השנים, עם הרחבת היקף הפעילות, והכנסת מוצרים חדשים כמו ספסל גינה וריהוט גן, העתיקה החברה את מקום פעילותה למושב עשרת (ישובי גדרות) שם יש  חצר תצוגה עם מגוון של ספסלים. בחצר התצוגה  תוכלו להתרשם מאין ספור דגמי אדניות עץ שאנו מייצרים ומשווקים לבתי מלון, חברות, בתי עסק, בתים פרטיים, מוסדות ציבור ועוד בכל רחבי הארץ.

לאורך שנות פעילות ארוכות בתחום, פיתחנו באדניות יפו ידע מקצועי נרחב בעבודות עץ לגינה הפרטית והציבורית כגון ספסלי גינה, שולחנות קק"ל וריהוט גן נוסף. 

אנו מזמינים אתכם להגיע אל מתחם התצוגה שלנו בעשרת. כאן אפשר לראות סוגים שונים של ספסלים שמשתלבים בפינות ישיבה שונות בגינה. מול הבריכה למשל, יש ספסל ונדנדה ככה שאפשר להשגיח על הילדים בזמן שהם משחקים במים, במרפסת של הסלון יש 2 פינות ישיבה עם שולחן קטן בין הספסלים. מתחת לעץ פקאן הגדול יש ספסל עם משענת גב ולידו שולחן קק"ל ובכניסה לבית יש ספסל קטן בשביל לנוח לפני שנכנסים הביתה.

תיאור מוצר

מוצרים קשורים

אנחנו כאן לשירותכם

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם

רשמו לנו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה