פרגולות עץ

עיצוב פרגולות עץ בהתאמה אישית יכול להיות הפיתרון האידיאלי עבורכם. בין שאתם מחפשים פרגולה במידה מיוחדת או מראה ייחודי שמותאם לסגנונכם האישי, כיום ניתן להזמין בעיצוב אישי לפי דרישת לקוח פרגולות במגוון סגנונות, שעשויות מעצים שונים, ומעניקות יתרונות שונים לפי הצרכים של הלקוח והחלל שבו הן ממוקמות.

פרגולות עץ יכולות להתאים באופן אישי גם לתקציב של הלקוח, שכן על ידי בחירת סוג העץ, צפיפות הקורות, גודל הפרגולה והתוספות השונות, ניתן לאמוד את עלותה ולהתאימה באופן מדוייק לכל כיס, וזאת מבלי לגרוע מהאיכות ומעמידות הפרגולה.

פרגולות עץ – בחירה שמכילה שפע של יתרונות עבורכם

 

 • פרגולות מעץ משתלבות נפלא עם כל חומר גלם או סגנון עיצוב – הבחירה בפרגולות עץ מעוצבות מאוד פופולרית בקרב מי שמבקש לעצב את החלל באופן ייחודי. השתלבות החומר הן מבחינה אסתטית והן מבחינה עיצובית יחד עם אריחים, חיפויים, ספסלי עץ וריהוט גן, מתקני ספא ועוד מתרחשת באופן טבעי וההתמזגות האלגנטית שלו בסגנונות עיצוב שונים הופכים את פרגולות העץ למבוקשת במיוחד.
 
 • העץ הוא חומר שקל לעצב – יתרונן האדיר של פרגולות העץ שלנו בא לידי ביטוי ביכולת שלנו לעבד את החומר וליצור ממנו מבחר אינסופי של עיצובים, כך שניתן להתאים את הפרגולות לכל חלל – הגודל, המבנה, הסגנון ויתר האלמנטים שיש לקחת בחשבון הם פרמטרים שמסייעים לנו להתאים לכל לקוח מוצר בצורה אופטימלית לצרכים, לדרישות, להעדפות ולטעם האישי שלו – למעשה, להבדיל מפרגולות שאינן מעוצבות בהזמנה אישית או פרגולות אלומיניום, כאן אין שום סיבה להתפשר על שום דבר, ואנו מסוגלים לבנות מוצר שמכסה על כל אילוצי השטח, ולא מתנגש בהם.
 
 • עיצובים ייחודיים ובמגוון תצורות – אף על פי נוטים לחשוב שפרגולות מעץ מעוצבות רק בקווים ישרים, רבים מופתעים לגלות, שגם פרגולות מעץ ניתן לעצב במגוון צורות, כולל פרגולות קשת, שהן פרגולות עגולות, שמתאפיינות במראה רומנטי, כפרי ואותנטי. בפרגולות מסוג זה נוהגים לשלב צמחים מטפסים וצמחיה טבעית, ולכן הן מאוד מבוקשות גם בגני אירועים, מסעדות עם שטחי אירוח חיצוניים, צימרים וכדו'.
 
 • פרגולות מעץ מתאימות להתקנה בכל מבנה וחלל – בקרב רבים קיימת ההנחה שפרגולות מעץ אינן מתאימות להתקנה על גבי גגות ומרפסות מפאת משקלן, אך ההנחה הזו שגויה, מכיוון שקיים מגוון רחב מאוד של עצים, שניתן להתאים גם לשטחים בהם נקבעו הגבלות משקל על ידי מהנדס.
 
 • העץ הוא חומר שניתן לחדש בקלות – יתרון בולט נוסף שמאפיין את הפרגולות העשויות מעץ הוא האפשרות לחדש את העץ בכל עת על ידי החלפת לוחות, שיוף או חידוש לוחות פגומים, וזאת מבלי להסב נזק ליציבות, ליופי או לאיכות הפרגולה.
 
 • פיתרון הצללה שמתאים לכל עונות השנה – בראש ובראשונה הפרגולות נועדו לתת פתרון הצללה ולסוכך על פינות ישיבה, שולחנות אוכל ואזורי אירוח שונים. פרגולות מעץ הן פתרון מושלם לכל עונות השנה, מכיוון שהן מאפשרות גם ליהנות מהאוויר הפתוח וממשבי רוח נעימים וגם להתגונן מפני השמש הקיצית הלוהטת שבה בורכה ארצנו. פרגולה מעץ אינה קולטת חום, ולמעשה יוצרת מרחב קריר יותר ומוצל, שמאפשר לבלות בגינה, על גג הבית או במרפסת גם בימים שטופי שמש לוהטים.
 

ההתמחות בפתרונות הצללה מסוג זה, מאפשרות למומחים שלנו להציע לכל לקוח מגוון אפשרויות, שמותאמות לאופי הבילוי של הלקוח ולצרכים האינדיבידואליים שלו, תוך התחשבות מרבית הן בתנאי השטח והן בתקציב שעומד לרשותו. הפתרונות שאנו מציעים לקהל לקוחותינו מאפשרים לנו לשלב בין עיצוב ברמה גבוהה לבין פונקציונליות מיטבית, זאת בעזרת היצירתיות, התעוזה והחשיבה הייחודית של המומחים שלנו, שנולדו מניסיון רב שנים בענף ומידע מקצועי במגוון תחומים, החל מפיתוח ועיצוב גינות ועד לעיצוב ריהוט גן בהתאמה אישית.

אילו פתרונות אנו מציעים לקהל הלקוחות שלנו ?

 • על מנת לשמור על מרחב פתוח ונקי מהפרעות של עמודים, ובמיוחד כשמדובר בשטח קטן יחסית או מוגבל, אנו מציעים פרגולות עץ תלויות. פרגולות מסוג זה מתחברות לקיר המבנה, ומתאימות לחללים קטנים כמו מרפסת או אזור ישיבה תחום. כמו כן, מאוד נפוץ לראות בהן שימוש לצורך קירוי חנייה.
 
 • עבור מי שמבקש ליצור הרמוניה וזרימה בין הפרגולה לחיפוי דק, אדניות עץ או ספסלים מעוצבים מעץ, פרגולות עץ מעוצבות על עמודים היא הבחירה המושלמת. העמודים גם מבטיחים את יציבות הפרגולה וגם מהווים אלמנט דקורטיבי נפלא, במיוחד כשמשתלבת בהם צמחייה מטפסת רב עונתית.
 
 • על מנת ליהנות מהגינה או מכל חלל חוץ גם בימות החורף, ניתן לשלב פרגולות עץ בבנייה קלה, שמותקנת בימות החורף ומוסרת כשמזג האוויר מתחיל להיות נוח.
 
 • לצידם של גגות רעפים ניתן לשלב פרגולות עץ מעוצבות, שמקורות גם הן ברעפים, ונועדו להבטיח הן איטום חזק והן הגנה אופטימלית מפני השמש או מפני הגשמים.
 
 • על מנת לקבל הגנה מפני מי הגשמים ניתן לשלב בפרגולות מעץ סנטף, שעשוי בין היתר מחומר גמיש עם יכולת איטום גבוהה ועמידות בפני קרני UV.

 

אילו סוגי עצים מתאימים לבניית פרגולות מעץ ?

 

מעץ איפאה ועד לעץ גושני, בחברת אדניות יפו מתמחים בעבודה עם כל סוגי העצים, אך לפני שבוחרים את סוג העץ חשוב להתאים את איכויותיו לתנאי השטח ולטעמו האישי של הלקוח. הנה כמה מהגורמים העיקריים שיש להתחשב בהם וסוגי העצים שמתאימים להם:

 • פרגולה שממוקמת על קו החוף חייבת להיות עמידה בפני לחות ובפני מלחים, ולכן מומלץ לבחור במקרים אלו בעץ איפאה, עץ טיק או עץ גושני, שמתאפיין גם בדחיסות גבוהה, שמבטיחה את עמידותו לאורך שנים רבות. כמו כן, העץ הגושני הוא בעל גוון ייחודי שנשמר גם בחשיפה ממושכת לשמש.
 
 • באזורים שבהם חלים שינויי אקלים קיצוניים לאורך השנה מומלץ להקים פרגולה מעץ אלון, שנחשב גם כחומר גלם גמיש לעיבוד ועמיד לאורך זמן. כמו כן, עץ האלון דוחה כתמים ועמיד בפני מזיקים.
 
 • הבחירה הפופולרית ביותר לבניית פרגולה היא עץ האורן, מאחר והוא נחשב לחומר גלם איכותי שקל לעבד ושעלותו זולה באופן יחסי, ועבור מי שמבקש פרגולה מעוצבת מעץ מלא הוא הבחירה האידאלית. בחברתנו עובדים עם עץ אורן פיני, שנחשב לסוג עץ חזק במיוחד, שעמיד בפני טמפרטורות קיצוניות ומבטיח עמידות לאורך שנים רבות. כמו כן, הוא עץ שמתחדש, ולכן נחשב לבחירה ירוקה וידידותית לסביבה.

איך מתחזקים פרגולות מעץ?

 

הקפדה על מספר פעולות פשוטות תבטיח את אריכות ימיה של הפרגולה שלכם:

 • הקורות העליונות של הפרגולה הן האזור הרגיש שלה, מאחר והן השטח החשוף ביותר שלה. מומלץ לנקות אותן מידי פעם עם סמרטוט לח. שימוש בחומרים לניקוי ולטיפול בעצים אפשרי, אך ברוב המקרים אינו נדרש.
 
 • על מנת לחדש את המראה של העץ ולמנוע חדירה של מים לתוך העץ מומלץ מידי שנה לצבוע את העץ מחדש ולמרוח סילר כשכבת מגן.
 
 • גם פרגולות מעץ עלולות להינזק לאורך השנים, וניתן לחדש אותן באמצעות שיוף הקורות, שנועד לנקות אותן מלכלוך ואבק ולהחליק אותן. שימון וצביעה ישלימו את הפעולה ויבטיחו לכם מראה נקי וחדש.

 

פרגולה מעץ – הבחירה הטבעית

 

הבחירה בפרגולה מעץ אולי מגיעה משיקולים פונקציונליים, אך לא סתם היא פתרון הצללה אל – זמני פופולרי ברחבי העולם כולו. ההבטחה למוצר איכותי, שאינו מהווה טרנד חולף ושורד את מבחן הזמן, מוכיחה שזוהי בחירה נכונה וחכמה – גם עבורכם.

המגזין שלנו

אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
אדניות עץ

אדניות עץ מבית אדניות יפו

קניתם דירה עם מרפסת, עכשיו הזמן לעשות גינה. לא סתם גינה כמו כולם, אלא משהו מיוחד! עם 'אדניות יפו' תוכלו להקים את גינת החלומות שלכם.

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
גינות גג

גינות גג מעוצבות

שדרוג איכות החיים אינו מחייב אתכם להוציא הון על שדרוג הגינה הביתית. גם אם אינכם מתגוררים בדירת גן או בבית פרטי, תוכלו למלא את הבית

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
טיפים

מערכות השקיה

על מערכות השקיה בגינות גג וחשיבותן לקיומה של גינה איכותית כמו חשיבות הלב לתפקודו של האדם, המנוע שלא מפסיק לפעום, שדוחף את הדם דרך הצנרת

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
טיפים

אדניות עץ לעסקים

החלטתם לפתוח עסק או אולי לעצב את העסק שלכם מחדש ? אדניות עץ יעניקו ללא ספק לעסק שלכם וללקוחות הפוקדים אותו, תחושה של מקום מזמין,

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
טיפים

אדניות עץ – בחירת היצרן

מי מוכר לנו אדניות עץ ? בחירה נכונה של בעל המקצוע בנייה של אדניות עץ  איכותיות ועמידות לאורך שנים ארוכות היא מלאכה לא פשוטה המצריכה

קרא עוד »
אדניות יפו | אדניות עץ, תכנון והקמת גינות גג, פרגולות עץ - אוהבים עץ, אדמה ויצירה בהתאמה אישית
טיפים

תכנון גינה

תכנון הגינה אבן היסוד להצלחתה של הגינה, זו התכנית . חג משמעי ! חייבים לעשות סקיצה מפורטת שמאפיינת את הגינה ואת השימוש בה וצריך להחליט

קרא עוד »