שולחן קק"ל

 

שולחנות קק"ל, המוכרים לכל אחד מחניונים של קק"ל ושל רשות שמורות הטבע והגנים ברחבי הארץ, הם רהיט שימושי ונוח המספק פתרונות מצוינים גם לחצרות של בתים פרטיים. אחת ההתמחויות שלנו, באדניות יפו, היא ייצור שולחנות קק"ל על פי מידה לשימוש בחצר הבית.

ריהוט גינה אולטימטיבי 

שולחנות קק"ל שאנו מייצרים הם ריהוט הגינה האולטימטיבי – הם עומדים בתנאי שמש וטמפרטורה, משמשים הן כספסל והן כשולחן, וניתנים לבנייה בגדלים שונים שיתאימו במיוחד לצרכיכם, וכן לגודל החצר שלכם ולמבנה שלה. הספסלים והשולחן באים כיחידה אחת יציבה, אינם מתפרקים ואינם מתפזרים.

ייצור על פי הזמנה

לכל בית עם חצר אפיונים משלו ולכל משפחה צרכים משלה, ואנו, באדניות יפו, נבנה עבורכם את שולחן קק"ל המתאים לכם. אם החצר קטנה, אנחנו נייצר שולחן קטן יותר, שיהיה פרופורציונאלי לחצר, ואם יש לכם ילדים צעירים – נייצר שולחן קק"ל שיתאים למידותיהם. אתם רק צריכים לומר לנו מה מגבלת האפשרויות שלכם ומה מסגרת התקציב, הרצונות והצרכים שלכם, ואנו כבר נתכנן ונבנה את השולחן האולטימטיבי עבורכם.

מגוון אפשרויות

שולחנות קק"ל הסטנדרטיים שלנו מגיעים במספר דגמים. עובי פלטות השולחן והספסלים הוא 33 מילימטר, כאשר בשולחן מיני ילדים עובי פלטות השולחן והספסלים הוא 20 מילימטר. כל השולחנות עשויים עץ אורן פיני מחוטא ומוקצע, וזמן האספקה הוא 3 ימים ללא צביעה ו-5 ימים כולל צביעה. כל הדגמים מגיעים בצבע העץ הטבעי, אך קיימת אפשרות צביעה על פי בחירתכם, בתוספת תשלום של 200 ש"ח. בהזמנת שלושה שלחנות ומעלה תינתן הנחה, וכן ניתן לקבל שירותי הובלה בטווח זמן קצר, ובמחירים נוחים.

על מנת להתאים את השולחן לחצר שלכם, להלן המידות והגדלים של דגמינו השונים:

  • שולחן קק"ל XL – אורך: 200 ס"מ, רוחב כולל ספסלים: 185 ס"מ, גובה: 74 ס"מ. אפשרות לצבוע על פי בחירתכם בתוספת של 200 ש"ח.
  • שולחן קק"ל L לילדים – אורך: 120 ס"מ, רוחב כולל ספסלים: 155 ס"מ, גובה: 55 ס"מ. מגיע בגוון טבעי, ניתן לצביעה על פי בחירה בתוספת של 150 ש"ח.
  • שולחן קק"ל מיני לילדים – אורך: 100 ס"מ, רוחב כולל ספסלים 140 ס"מ, גובה 55 ס"מ. מגיע בגוון טבעי, ניתן לצביעה על פי בחירה בתוספת של 150 ש"ח.
  • שולחן קק"ל סטנדרטי – אורך: 180 ס"מ, רוחב כולל ספסלים 155 ס"מ, גובה 74 ס"מ. אפשרות לצבוע על פי בחירתכם בתוספת של 200 ש"ח.

כמו כן, ניתן להזמין שולחנות על פי מידה בהתאמה אישית, מוזמנים ליצור קשר[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]