שולחנות עץ – קק"ל

 

אחד הדברים הכי ישראלים בתחום רהוט הגן אלו שולחנות הקק"ל. עוד שהיינו ילדים היינו אוהבים לצאת ולטייל ולאכול את ארוחות הבוקר והצהריים איך לא בטבע, ואיפה? הרי זה ברור על שולחנות עץ שהיו פרוסים בכל יער, או פינה ירוקה טבעית בחוץ. אל דאגה שולחנות העץ המסורתיים- כן הם ממש חלק מההיסטוריה שלנו לא פסחו מהעולם ואפילו קיבלו שדרוג חדשני.

ריהוט ישראלי זה שולחנות עץ לגינה

לא סתם שולחנות קק"ל תפסו חלק נכבד וחשוב בטיולים ובפיקניקים , אלא שולחנות העץ הללו סיפקו פתרון אידיאלי ונתנו מענה מיידי לכל תושב שבא ליהנות משבילי הארץ ולשבת לאכול בצורה נעימה ונוחה בטבע. לצד השולחנות מחוברים ספסלים המאפשרים ישיבה נוחה ורגועה. ומה יותר נעים ומהנה מלשבת עם המשפחה או החברים בטבע, לאכול ארוחה טובה ולשמוע את ציושולחנות עץץ הציפורים או המפל הקרוב. ללא ספק הפכו שולחנות העץ הללו לריהוט הכי טבעי בחוץ.

מה קורה שהטבע נמצא בגינה הפרטית שלכם?

זה כבר הוכחה מוצקה שהדברים הטובים נשארים איתנו כאן ולהרבה זמן, כך גם שולחנות קק"ל. מה יש בשולחנות העץ הללו שעומדים איתן ולא נעלמים מהנוף ? ובכן פרקטיות- שולחנות העץ הם פרקטיים נוחים ומתאימים בדיוק לצורך הברור וזה ישיבה נוחה בטבע. שולחנות קק"ל עשויים מעץ חזק ועמיד שמחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר חמים וסוערים גם יחד. הם לא מחלידים וזה ערך מוסף בשולחנות הללו.

עם הזמן מעצבים רבים הבינו את החשיבות של שולחנות העץ ויצרו שולחנות קק"ל בעיצובים שונים שמתאימים גם לגינה הפרטית. בדיוק כך אתם יכולים לשבת בגינה הפרטית שלכם ולהרגיש כאילו זה עתה יצאתם לפיקניק מהנה עם החברים והמשפחה.

רוצים גם אתם להעביר לילדים שלכם את זיכרון הילדות הנפלא שחוויתם בטבע עוד שאתם הייתם ילדים? הנה הזדמנות מצוינת ונפלאה להחזיר את ההיסטוריה ולהראות לילדים כמה נחמד ונעים לשבת יחד. כמו כן,ניתן להזמין שולחן קקל מיני לילדים או שולחן קקל לארג' לילדים כך שגם הם יוכלו לחוות את חווית הטבע – בבית.

שולחנות עץ לגינה מגיעים בהתאמה מלאה לכל לקוח ויוצרים תחושה של טבע עם מודרניות. מה שבהחלט יכול לדבר גם לדור הצעיר.

תוכלו למצוא שולחנות עץ בסגנון קק"ל אצלנו באדניות יפו– מגוון רחב של ריהוט גן מעץ בעיצובים ובהתאמה אישית ללקוח, ייעוץ וטיפים ע"י בעלי מקצוע מומחים בתחום.

אל קטלוג שולחנות קק"ל