אדניות לגינה

אדניות עץ לגינה הפרטית

אדניות עץ הן פתרון  זמין ומהיר לשיפור הנראות של החצר.  בתוך הערוגות השונות, בין השיחים והעצים ניתן בקלות לשלב אדניות שונות מוגבהות מעל הצמחייה ולהוסיף אלמנטים נוספים של צבע ועניין בגינה.

אנחנו באדניות יפו ממליצים לשלב אדניות עץ לגינה ככל האפשר על מנת להעשיר את המראה ויחד עם זה להוסיף עוד מגוון צמחים ופרחים בשילובים שונים.

אדניות עץ  שונות, כאשר הן מפוזרות בגינה, מוסיפות הרבה אפשרויות של עיצוב בגינה. כיוון שהן שתולות במצע מנותק וכיוון שהן גבוהות מעל האדמה, ניתן לשתול באמצעותן כתמים של צבע שמשתלבים יפה בצמחייה ירוקה תוך שמירה על האסתטיקה והיופי הייחודי של הגינה. אדניות יפו מייצרים אדניות עץ לגינה בהתאמה אישית ועל פי כל מידה וצבע.

במשך הזמן החולף למדנו לזהות את המידות הנפוצות ביותר שמתאימות בהרבה מקומות כגון מסעדות, בתי קפה, ומקומות שרוצים לעשות הסתרה מהירה. ולכן, יש את האדניות במבצע. בלי להסתבך עם מידות מדויקות אפשר לקבל בדיוק את מה שמתאים בשביל לסגור פינה וזאת בהנחה של 20%.  אנו מציעים לכם לבחור את אדניות העץ במבצע אשר מחירן  נמוך יותר לבין אדניות בהתאמה אישית. כמובן שגם אדניות אלו אטומות עם האיטום הטוב ביותר.

אדניות עץ בהתאמה אישית

אדניות בהתאמה אישית הן אדניות אשר תפורות במיוחד עבורכם לפי הצורך. המבחר הוא חסר גבולות. למשל: אדניות ריבועיות של 80/80 גובה 70 שמתאימות לעצים גדולים ואדניות 180/50 גובה 50 שמתאימות לשיחים לצורך הסתרה מהשכנים ואדניות 150/20 גובה 25 בשביל לשים על אדן החלון במטבח ועוד ועוד, מה שתגידו.

 במקרה זה, של אדניות אטומות ומותאמות, כל האדניות מתנקזות לצינור מאסף אשר מגיע עד נקודת המרזב במרפסת.

סגנון הבניה של האדניות הוא כמעט אין סופי. אפשר כל דוגמא וכל גודל בהתאם למידות של הגינה או המרפסת. בכל אדנית חייב שיהיה איטום איכותי,  יציאת ניקוז שאפשר למשוך ממנה צינור למרזב  וצבע  איכותי להגנה על העץ מפגעי מזג האוויר.

את התחתית של האדנית אנחנו עושים מחומר עמיד למים  ( לוקובונד).  לא כדאי שהתחתית תהיה עשויה עץ כיוון שאם יש לו מגע עם האדמה או הרצפה הוא יכול להתפרק עם השנים.  אלא אם כן, הכל מוגבה על רגליים.

אדניות יפו, מאפשרים לכם, אפילו דוחקים בכם,  להתאים את האדניות לגינה על פי טעמכם האישי. תוכלו לבחור את סוג העץ, אורך, רחב וגובה האדנית, את העיצוב הכללי, סוג הצבע והגוון  ועוד מיליון ואחד אפשרויות.

תיאור מוצר

מוצרים קשורים

אנחנו כאן לשירותכם

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם

רשמו לנו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה