אדניות עץ לגינה הפרטית

הן פתרון  זמין ומהיר לשיפור הנראות של החצר.  בתוך הערוגות השונות, בין  השיחים והעצים ניתן בקלות לשלב אדניות שונות מוגבהות מעל הצמחייה ולהוסיף אלמנטים נוספים של צבע ועניין בגינה.

אנחנו באדניות יפו ממליצים לשלב אדניות עץ לגינה ככל האפשר על מנת להעשיר את המראה ויחד עם זה להוסיף עוד מגוון צמחים ופרחים בשילובים שונים.

אדניות עץ  שונות, כאשר הן מפוזרות בגינה, מוסיפות הרבה אפשרויות של עיצוב בגינה. כיוון שהן שתולות במצע מנותק וכיוון שהן גבוהות מעל האדמה, ניתן לשתול באמצעותן כתמים של צבע שמשתלבים יפה בצמחייה ירוקה תוך שמירה על האסתטיקה והיופי הייחודי של הגינה. אדניות יפו מייצרים אדניות עץ לגינה בהתאמה אישית ועל פי כל מידה וצבע.

באדניות יפו מציעים לכם לבחור בין אדניות עץ סטנדרטיות אשר מחירן בדרך כלל נמוך יותר לבין אדניות בהתאמה אישית.

אדניות סטנדרטיות

הן במידות סטנדרטיות ומתאימות לאדניות פלסטיק של אלמי, תוצרת הארץ. המידות קבועות והן בגדלים הבאים בקירוב:  100/25 גובה 20, 80/25 גובה 20, 60/20 גובה 20. 45/45 גובה 40  ומידות נוספות. לכל אדנית עץ יש אדנית פלסטיק מתאימה והשתילה היא בתוך אדנית הפלסטיק. אדנית העץ עוטפת את האדנית הפנימית.

ההבדלים בין שני הסגנונות הם רבים מאוד.  באדניות סטנדרטיות אנו מתאימים אדנית עץ לאדנית פלסטיק ואין טרחה סביב עניין ניקוז ואיטום האדנית כיוון שעודפי המים פשוט יוצאים החוצה מחורים שישנם באדנית פלסטיק. סגנון זה מתאים לחצרות, מסעדות, בתי קפה ומקומות שונים בהם אין ריצוף והמים פשוט נספגים במדרכה או באדמה.

לעומת זאת, במרפסות מרוצפות אין לנו חפץ בנזילות על הרצפה ולכן  במקרים אלו, מתאימה אדנית עם איטום מלא ביריעת pvc הכולל יציאת ניקוז מסודרת.  

אדניות עץ בהתאמה אישית

הן אדניות אשר תפורות במיוחד עבורכם לפי הצורך. המבחר הוא חסר גבולות. למשל: אדניות ריבועיות של 80/80 גובה 70 שמתאימות לעצים גדולים ואדניות 180/50 גובה 50 שמתאימות לשיחים לצורך הסתרה מהשכנים ואדניות 150/20 גובה 25 בשביל לשים על אדן החלון במטבח ועוד ועוד, מה שתגידו.

 במקרה זה, של אדניות אטומות ומותאמות, כל האדניות מתנקזות לצינור מאסף אשר מגיע עד נקודת המרזב במרפסת.

סגנון הבניה של האדניות הוא כמעט אין סופי. אפשר כל דוגמא וכל גודל בהתאם למידות של הגינה או המרפסת. בכל אדנית חייב שיהיה איטום איכותי,  יציאת ניקוז שאפשר למשוך ממנה צינור למרזב  וצבע  איכותי להגנה על העץ מפגעי מזג האוויר.

את התחתית של האדנית אנחנו עושים מחומר עמיד למים  ( לוקובונד).  לא כדאי שהתחתית תהיה עשויה עץ כיוון שאם יש לו מגע עם האדמה או הרצפה הוא יכול להתפרק עם השנים.  אלא אם כן, הכל מוגבה על רגליים.

אדניות יפו, מאפשרים לכם, אפילו דוחקים בכם,  להתאים את האדניות לגינה על פי טעמכם האישי. תוכלו לבחור את סוג העץ, אורך, רחב וגובה האדנית, את העיצוב הכללי, סוג הצבע והגוון  ועוד מיליון ואחד אפשרויות.

שיתוף מהיר לנוחיותכם:

Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print
מאמרים אחרונים

שולחן קק"ל

שולחן קק"ל הוא ריהוט גן אידיאלי, המאפשר שהייה נוחה של בני משפחה ואורחים בחצר ובגינה. אדניות יפו, חברה לייצור ריהוט גן מעץ, אדניות עץ, שולחנות

קרא עוד »

ספסל גינה

ספסל עץ לגינה אם אתם מחפשים ספסל עץ לגינה, לעסק, לבית, למשרד, למפעל, לבית מלון , אדניות יפו מציעה לכם מגוון של ספסלים. אצלנו תמצאו

קרא עוד »
אדניות יפו - ספסל עץ לגינה

ספסל עץ

יש לך בית פרטי עם גינה מטופחת? הגינה שלך יכולה להיות מקום נפלא לבלות בו, ליהנות מהנוף, לשבת בצל או להיחשף לשמש. חלק בלתי נפרד

קרא עוד »
אדניות יפו - נדנדת עץ לגינה

נדנדה לגינה

ריהוט הגינה הוא חלק בלתי נפרד ממנה. בין אם יש לך רצון לתכנן את הגינה ובין אם יש לך גינה קיימת, שילוב של נדנדת עץ

קרא עוד »
אדניות יפו - נדנדת עץ למרפסת

נדנדת עץ לגינה

עיצוב הגינה הפרטית בבית הוא החלק הנפלא והמרגש של כניסה לבית חדש. לתכנן את הגינה שתתאים ‏בדיוק לצרכים הפרטיים ולשלב אלמנטים שיהפכו את הגינה למקום

קרא עוד »
פרגולות וריהוט עץ לגינה

ריהוט גן מעץ

גינות ופינות חמד משלבות בתוכן ריהוט מעץ, ניתן לראות זאת גם בבתים פרטיים, מרפסות, גינות גג מעוצבות וגם במקומות ציבוריים. אחד הדברים הבולטים וההכרחיים שצריכים

קרא עוד »

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם