אדניות עץ גדולות

 

חובבי הגינון יודעים מהו ערכן האסתטי של אדניות עץ. בעוד שאדניות הפלסטיק מאבדות את צבען ואת מראן הנאה לאחר חשיפה לשמש ולגשם, ובזמן שאדניות חרס הן בעלות פוטנציאל סדיקה ושבירה גבוה, אדניות העץ שומרות על צורתן, ומעניקות לגינה או למרפסת הבית מראה נאה לאורך שנים ארוכות. באדניות יפו אנו מייצרים מגוון רחב של אדניות עץ גדולות שיתאימו לכל מרפסת, גן וחצר. בנוסף לאיכות המוצרים וחומרי הגלם, בעל הבית באדניות יפו הוא גנן בעצמו, וידע להמליץ לכם על האדניות המתאימות ועל הצמחים הנכונים.

למה דווקא אדניות מעץ?

  • עמידות – העץ רגיל לעמוד, לצמוח ולפרוח בחוץ, לכן לאדניות עץ יש אותו כוח העמידות וההישרדות של העץ. הן אינן ניזוקות בשמש או בגשם, אינן מאבדות מיופיין ואינן נשברות.
  • טבעיות – בניגוד לפלסטיק, העץ הוא חומר טבעי, כידוע. עם עליית המודעות לקיימות ולשמירה על כדור הארץ, יותר ויותר אנשים מבקשים לחזור להשתמש בחומרים שמקורם טבעי. אדניות עץ גדולות לחצר ולגינה, במקום אדניות הפלסטיק, יאפשרו לכם לקחת חלק במגמה הירוקה והאקולוגית המתפתחת.
  • יופי – אדניות עץ גדולות הן נאות ומרשימות, הן משתלבות בסביבה הטבעית בגינה ובחצר בקלות, ואילו במרפסת הן מביאות עד פתח הבית זיכרונות של טבע וחופש. אדניות העץ בעלות מראה נאה ביותר, ואין מתאים ואסתטי מהן לעיצוב הגינה והחצר.

מגוון רחב 

באדניות יפו אנו מייצרים מגוון רחב של אדניות עץ. שפע הדגמים מאפשר לנו להתאים לכל לקוח את האדניות המתאימות לו, בין אם מדובר באדניות גדולות לגינה, לחצר או למרפסת, באדניות תלויות, באדניות מרובעות לצמח גדול אחד או באדניות למספר צמחים. האפשרויות רבות, ואם תצטרכו הכוונה, אלי – בעל הבית – יעמיד את הידע ואת הניסיון שלו לשירותכם. לאחר שתבחרו את הדגמים ואת הצבעים המתאימים לכם, אנו נייצר עבורכם את האדניות ונצבע אותן בהתאם לבחירתכם. האדניות מיוצרות מאורן תלת שכבתי, מאורן פיני או מעץ איפאה, ותשומת לב מיוחדת מוקדשת לאיטומן כיאות.

אדניות וצמחים ושירותים נוספים

כחלק מסל השירותים של אדניות יפו, אנו מציעים תכנון והקמה של גינות קרקע וגינות גג המשלבות אדניות עץ מסוגים שונים על פי הטעם האישי. בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות ריהוט גן עשויים עץ בעבודת יד.