איטום אדניות עץ

אדניות יפו מומחים באיטום אדניות

הכרחי על מנת שלא תהיינה נזילות של מים מהאדנית לרצפה וכן על מנת שאפשר יהיה לנקז את האדנית בצורה מסודרת למערכת הניקוז במרפסת וכמובן בכדי לשמור על העץ שלא ירקב מהמים.
היתרון הגדול בשיטת איטום באמצעות יריעות פי וי סי הוא בחופש לבחור את גודל האדנית לפי הצרכים והמידות הייחודיים למקום בו מוקמת הגינה ולא לפי גודל נתון של אדנית פלסטיק. בדרך זו כל גודל וצורה אפשריים והאיטום מתאים למידות הפנימיות של האדנית אותה בחרנו. אפשר למשל לעשות פינות בגינה עם עצי פרי גדולים בתוך אדניות גדולות במיוחד ומתחת להן אדניות קטנות יותר במפלס נמוך עם שיחים משלימים ופרחים ואלמנט מים קטן ועוד מליון ואחד וריאציות של עיצוב הגינה בדיוק לפי הפנטזיה.

את האיטום אפשר לקבל בשתי רמות מחיר שונות לפי הסוג ועובי היריעה או שיטת הביצוע. האפשרות הראשונה היא ביריעות שמשונית והשניה היא באמצעות יריעות פי וי סי מולחמות של קיבוץ העוגן . בכל אדנית יש ניקוז למים העודפים ממנו אפשר לנקז את המים למרזב במרפסת.אדנית עץ איטום

הטוב מבין השניים הוא כמובן היריעות המולחמות של העוגן ואע"פ כן רוב ההזמנות הן ליריעת שמשונית. הסיבה היא כמובן המחיר. זה עולה בערך 200-400 שקל יותר לכל אדנית ויכול אדניות צדף
להיות משמעותי במחיר הכולל. אני מציע לכל בעלי גינות הגג והפנטהאוזים להתעקש על יריעות מולחמות. זה יעלה עוד כמה לירות אבל ישתלם.

 

לצפיה בקטלוג נדנדות עץ – לחצו כאן