גינות גג ומרפסות

החלום לגינה פרטית ומעוצבת שתהיה רק שלנו ממשיך להאיץ קדימה , אך מה עושים כאשר אין ממש גינה או שטח לגינה אלא רק גג? האם קיים סיכוי אפילו קטן שתהיה אפשרות ליצור גינה על הגג? ובכן הראש היהודי ממציא לנו פטנטים לא כך? גם לזה יש פתרון. גם לאלו שגרים בעיר עמוסה צפופה אך בכל זאת רוצים לצאת למרפסת ולהרגיש בטבע- גינות גג הן הפתרון המושלם לכך. אבל מה זה בעצם? איך הופכים את המרפסת לגינה?

גינה במרפסת

תחום עיצוב גינות גג הפך בשנים האחרונות להרבה יותר פופולארי , כל החידושים והטכנולוגיות הגיעו גם לגינת הגג. בעצם מדובר על העתקת גינה והעברתה לגג- לכל המשתמע מכך. עם דשא, גדר, עציצים, פרחים וכן גם עצים יכולים להיות בגינת הגג. אבל בשביל שזה יקרה ויראה מוצלח והכי חשוב טבעי צריך להיעזר בשירותיו של מקצוען, אחד שיש לו את הידע, הכלים והמקצועיות להפוך מרפסת , גג לגינה של ממש.

זה מתחיל מבניית תשתית חזקה ועמידה אשר תדע לנקז בצורה מדויקת את מי ההשקיה של הגינה לתוך צינור ניקוז וכל זאת חייב להתבצע ללא פגיעה בבניין עצמו- פעולה הדורשת מיומנות רבה. זה לא מספיק כיוון שגם חומרי איטום נדרשים פה על מנת שלא תיווצר נזילה שתגרום להצפה יש צורך להתאים את חומרי האיטום למבנה. למידע על מערכות השקיה

גינת גג מותאמת

הבניה המודרנית רק עולה וצוברת תאוצה , ניתן לראות את תנופת הבניה בכל רחבי הארץ, יחד אתה גם הביקוש לגינות גג עלה וזאת בשל הפתרון הקרוב ביותר לגינה של ממש. אם עד כה רק בתים צמודי קרקע או בית בודד יכול היה ליהנות מגינה פרטית הרי שהיום כבר כולם יכולים להצטרף להנאה הזאת.

גם בתי מסחר ובנייני עסקים ראו את הפוטנציאל ויצרו לעובדים פינה ירוקה על הגג. כך כל הצדדים נהנים גם עובדי המקום יכולים לקחת להם הפסקה קטנה ולשבת בניחותא בגינת הגג ,וגם תפוקת העבודה עולה כי מתחשבים בצרכים שלהם.

טבעי להרגיש על גג העולם

מי אמר שאם יש שטח קטן אי אפשר למקסם אותו ולייצר גינת גג מושלמת? ובכן אפשר אבל! כל עוד זה נעשה ע"י חברה מקצועית ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שיודעים כיצד להפוך גג "ערום" לאזור פורה וצומח . אנו באדניות יפו מייצרים ומעצבים גינות גג, אדניות, ספסלי עץ מיוחדים ומותאמים אישית, בעזרת טכנולוגיה וחומרי גלם עמידים לאורך זמן.

אנו באדניות יפו נשמח לסייע ולייעץ בתחום עיצוב גינות גג. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי ולקבל טיפים והצעות כיצד לשדרג את הגג ולהפוך אותו לגינה פורחת ומהנה.

 

תיאור מוצר

מוצרים קשורים

אנחנו כאן לשירותכם

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם

רשמו לנו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה