ספסל עץ לגינה

הגינה כבר מטופחת וכל פרח, שתיל ועציץ עומדים בדיוק במקום ובצבע הנכון , כעת זה הזמן לאבזר את הגינה כך שתראה ותרגיש ממש כמו בית החלומות – רק בחוץ. בישראל זכינו לימי שמש רבים גם כאשר מדובר ביום חורפי אבל עדיין לפעמים השמש מציצה לה מבין העצים אפשר לשבת בגינה וליהנות מהנוף. בדיוק לכך נועד ספסל עץ לגינה. הריהוט "הבסיסי" הזה הוא אחד האלמנטים העיצובים המובילים בגינות רבות ברחבי הארץ. אפילו במקומות ציבוריים ניתן למצוא ספסלי ישיבה.

איך לבחור ספסל עץ לגינה?

השלב הבא הוא בחירת הספסל לגינה. קיימים עיצובים רבים של ספסלי עץ לגינה אבל יש מוטיב חוזר של מספר דברים שכדאי לדעת טרם הקניה. למשל:

עמידותם של ספסלי העץ לגינה

מדובר על ספסלים שנמצאים בחוץ ולכן נזקי מזג אוויר הם הפרמטר המדויק ביותר לעמידותם, בשמש החמה או ברוחות והגשמים אותם ספסלים צריכים לעמוד איתן ולהחזיק מעמד זמן רב. ולכן יש לבחור ספסלי עץ מחומרי גלם איכותיים המיועדים בדיוק לצורך הזה. להתאים את מיקומו של ספסל העץ- טעות נפוצה היא כאשר רוכשים ספסל עץ ולאחר מכן בודקים את אפשרות המיקום שלו. אך לא כך הדבר. לפני שהולכים אל חנות ריהוט הגן יש לבוא מוכנים עם מידות מדויקות של הגינה ומדוע? הרי מה בסך הכל אנו רוצים בגינה שלנו? להרגיש בנוח ולא בצפיפות זה נכון שלא כל הגינות הן גדולות ומרווחות ובדיוק בשל כך צריך להתאים את ספסל העץ לגינה גם אם היא קטנה. כך הספסל יהיה ממוקם במקום ובגודל הנכון. עניין של טעם- לכל אחד מאיתנו יש טעם עיצובי כזה או אחר. אותו הדבר גם בתחום ספסל עץ לגינה , מומלץ להקפיד ולבחור בספסל גינה שישתלב באופן טבעי עם שאר העיצוב בגינה, ניתן להוסיף אביזרים כמו: כריות נוי, שולחנות בהתאמה או תאורה שתשלים את המראה והסגנון הנבחר. אנו באדניות יפו רוצים לתת לכם טיפ קטן כיצד לשמר ולשמור על ספסלי העץ: מומלץ לעבור עם מטלית לחה על ספסלי העץ ובכך לנקות שאריות אבק, לכלוך, פיח ועוד , כך הספסל ישמור על טיבו לאורך זמן. בנוסף ישנם חומרי ניקוי מותאמים בדיוק לצורך זה- אבל חשוב תחילה להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה שיתאים את חומר הניקוי לספסל הגינה.

שיתוף מהיר לנוחיותכם:

Facebook
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print
מאמרים אחרונים
אנחנו כאן לשירותכם

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם

רשמו לנו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה