ספסל עץ

יש לך בית פרטי עם גינה מטופחת? הגינה שלך יכולה להיות מקום נפלא לבלות בו, ליהנות מהנוף, לשבת בצל או להיחשף לשמש. חלק בלתי נפרד מהעיצוב שלה הוא ריהוט הגן שתבחר להציב בה, והצבת ספסל או ספסלים המתאימים לצרכים שלך ולאופי של הגינה תעניק לך שעות רבות של הנאה.

ספסלים לגינה יכולים להיות מפוזרים באזורים שונים שלה. באפשרותך להציב את הספסל בין העצים השונים וליהנות מהבריזה המרעננת, להניח אותו בפטיו ולשלב אותו בפינת ישיבה או לשים אותו באזור המשקיף לנוף, אם יש אזור כזה בגינה שלך.

ההחלטה לרכוש ספסל לגינה שלך דורשת הפעלת שיקולים שונים: עליך לבדוק את החומרים השונים שהספסלים עשויים מהם, להתאים את הספסל שנבחר לגינה שלך ולבדוק שהגודל של הספסל אינו חריג בהשוואה לגודל המתחם. ספסל מעץ משתלב היטב בגינות רבות, כל עוד הוא עשוי מעץ איכותי שעבר טיפול יסודי כך שמזיקים ומזג האוויר לא ישנו את המראה שלו ויפגעו בהנאה שלך ממנו. כמובן, עליך לברר מראש כיצד טופל העץ ולבדוק אם צפויות לך פעולות שונות כדי לשמור עליו בצורתו המקורית.

הפרטים החשובים בבחירת ספסלים לגינה

עיצוב – ישנם עיצובי ספסלים שונים ולכל גינה אפשר למצוא את הספסל המתאים ביותר. עיצוב הספסל שלך צריך להשתלב בגינה בצורה הרמונית וכמובן, למצוא חן בעינייך. ההמלצה היא לבחון את ספסלי העץ, כך שישתלבו בטבעיות בגינה.

נוחות – חשוב מאוד שיהיה נוח !! בדרך כלל הספסלים בנויים בגדלים קבועים כאשר המושב הוא 40 ס"מ והמשענת 45 ס"מ.  אנחנו רוצים שיהיה לכם עוד יותר נוח ולכן ממליצים על מידות קצת יותר גדולות. את המושב נעשה 50-55 ס"מ ויהיה הרבה יותר נוח לשבת עם הרגליים למעלה.  כמובן, הנוחות מתבטאת גם בעיצוב ולבחירתך ספסלי גינה בגבהים שונים, וכן ספסלים בעלי משעני יד בצדדים.

עמידות – ספסלים לגינה יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, ובלבד שיעברו הגנה המתאימה להצבתם בחוץ. ספסלים מעץ הם יפים, מעוצבים ומעניקים תחושה של רומנטיקה בגינה וחשוב לוודא כי הם עברו הגנה הכוללת שיוף וצבע שהופך אותם לעמידים בפני פגעי מזג האוויר.

 

באפשרותך לבקש ייצור של ספסלים בהתאמה אישית. ייתכן שתמצא דגם שמוצא חן בעיניך במיוחד, אך הגינה שלך קטנה או גדולה וברצונך להתאים את הספסל כך שיהיה מושלם עבורה. ייתכן שאתה כבר מדמה לעצמך כיצד הגינה שלך אמורה להיראות וחשוב לך לבחור את הגימור ואת הצבע של הספסל. כל אלו אפשרויות העומדות לפניך כאשר אתה בוחר ספסלים בהתאמה אישית

תיאור מוצר

מוצרים קשורים

אנחנו כאן לשירותכם

אנחנו כאן לשירותכם

מלאו את הטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם

רשמו לנו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה