שולחן קק"ל

 

שולחן קק"ל הוא ריהוט גן אידיאלי, המאפשר שהייה נוחה של בני משפחה ואורחים בחצר ובגינה. אדניות יפו, חברה לייצור ריהוט גן מעץ, אדניות עץ, שולחנות קק"ל והקמת גינות גג, שמה דגש מיוחד על איכות הייצור, על חומרי הגלם ועל הגימור של מוצריה. החברה מייצרת מספר דגמים של שולחנות קק"ל המיועדים לגינה ולחצר.

שולחן לכל גיל

שולחנות קק"ל העומדים בחצר מספקים מרחב מרגיע ומזמין המאפשר לבני הבית ולאורחיהם לנוח, לסעוד, ליצור ולבצע פעילות חוץ. באדניות יפו חשוב לנו לדעת שלכל אחד מבני המשפחה יהיה נעים ונוח, לכן אנו מייצרים שולחנות קק"ל בדגמים ובגדלים שונים. לקטנטנים שלכם אנו מייצרים שולחן קק"ל מיני, שאורכו מטר, גובהו 55 ס"מ ורוחב פלטת השולחן הוא 60 ס"מ. שולחן קק"ל לארג' לילדים, שרוחב פלטת השולחן שלו 72 ס"מ, מאפשר מרחב גדול יותר לפעילויות יצירה, ואילו עבור הנוער והמבוגרים שולחן קק"ל סטנדרטי או שולחן קק"ל אקסטרה לארג' יתנו מענה מצוין.

איכות

באדניות יפו אנו מקפידים על איכות המוצרים והשירות. שולחנות קק"ל שאנו מייצרים עשויים עץ אורן פיני מהוקצע ומחוטא, וניתן לצבוע את השולחן בכל גוון, על פי בחירתכם, בתוספת של 150 ש"ח לשולחן קטן ושל 200 ש"ח לשולחן גדול. השולחן יגיע אליכם עד 3 ימים לאחר הסדרת התשלום וביצוע ההזמנה, או 5 ימים אם בחרתם לצבוע את השולחן. צוות אדניות יפו ישמח לענות על כל שאלה שתעלה, להציג בפניכם את האפשרויות ואף להמליץ על הבחירה המתאימה במקרה בו אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים.

ריהוט גן על-זמני

 שולחן קק"ל הוא ריהוט גינה קלאסי, וזאת מכיוון שהוא נוח לשימוש, יציב, עמיד וחזק, ומשתלב בחצר בטבעיות. מראה שולחן קק"ל מזכיר לנו אוטומטית יערות וטבע, ומעצים את ההנאה מן השהייה בגינה. קסמו של שולחן קק"ל בפשטותו ובפרקטיות שלו, והוא יוסיף חן והנאה לכל חצר וגינה. לאחר שתציבו את השולחן בחצר, הילדים יחגגו, ישחקו ויעסקו בפעילויות יצירה, המבוגרים יסבו לשולחן וייהנו מהקפה ומהכיבוד, וכולם ייהנו כפליים מהשהייה בחיק הטבע שבחצר ביתכם – גם אם אתם מתגוררים בלב העיר.

רהיט גן מושלם

שולחן קק"ל הוא ריהוט החצר והגינה המושלם. הוא נאה, טבעי, פרקטי ומביא לחצר הבית זכרונות של יערות, חורשים ופריחות. לכל אחד שולחן הקק"ל המתאים עבורו, והיום תוכלו להתאים את השולחן לצורכיכם ולטעמכם האישי. הצוות באדניות יפו, בראשותו של אלי לוי, גנן מקצועי ומייסד החברה, ישמח להציג בפניכם את הדגמים השונים ולעזור לכם לבחור את שולחן הקק"ל המתאים ביותר לגינה שלכם.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]