תכנון גינה

סוף מעשה במחשבה תחילה

אבן היסוד להצלחתה של הקמת גינה . חג משמעי ! זה לא אומר שצריך להביא אדריכל צמרת ולשרטט על תוכנות מחשב מתוחכמות במיוחד אבל חייבים לשרבט סקיצה שמאפיינת את הגינה ואת השימוש בה וצריך להחליט על תקציב ראוי בכדי לקבל תוצאה ראויה.
הפגישה הראשונה היא פגישת התרשמות והחלפת מסרים ,רצונות חלומות והתנגדויות. חשוב מאוד לדעת מה אתם לא רוצים בשום פנים ואופן ומה הכי הייתם רוצים. מן הסתם אתם לא יודעים מה בדיוק, כמה זה עולה, כמה זמן צריך להתעסק עם זה וכו'. בדרך כלל גם אין תמונה ברורה או חזון של הגינה .

אפשר לומר שלשם כך הגעתי וכבר בפגישה אני נותן הערכת תקציב ראשונית שתאפשר לכם להבין את מסגרת התקציב הדרושה. בהנחה שיש התאמת ציפיות עוברים לשלב הבא ויושבים על הפרטים הגדולים והקטנים בשביל לממש את התכנית ולהוציאה לפועל.

אם יש מזל ונפגשנו לפני הריצוף אז אני ממליץ מראש להטמין את כל צנרת ההשקיה והניקוז מתחת למרצפות ולקבוע מספר מצומצם של יציאות לפי תכנית השתילה העתידית. פרט זה חשוב מאוד וחוסך את כל הצנרת העילית שמקשרת בין האדניות מעל פני הריצוף.

לקביעת פגישה לייעוץ והכוונה לתכנון הגינה המושלמת נשמח אם תתקשרו אלינו לאדניות יפו – לטל'  052-488-6475 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם .

 

 

למידע נוסף על אדניות לעיצוב הבית – לחצו כאן